Nemokamas buitinės technikos išvežimas

Lengviausias būdas atsikratyti sena buitine technika

Esant galimybei prašome, seną buitinę techniką ir elektronikos atliekas palikti laiptinėje arba privataus namo kieme.

Kodėl verta rinktis mūsų paslaugas?

Greitas atvykimas

Greitai atvykstame išvežti klientų seną techniką perdirbimui

Nemokamas išnešimas

Nemokamai išsinešame iš namų ar biuro, nesvarbu kelintame aukšte įsikūrę

Nemokamas išvežimas

Nemokamai išvežame jūsų senus, neveikiančius prietaisus perdirbimui

Dažnai užduodami klausimai

Vilnius, Kaunas, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Jonava, Ukmergė, Utena, Kėdainiai, Tauragė, Druskininkai, Elektrėnai, Grigiškės, Lentvaris, Jurbarkas, Raseiniai, Vilkaviškis, Anykščiai, Prienai, Kaišiadorys, Širvintos, Molėtai, Šakiai, Vievis, Trakai, Birštonas, Kalvarija.

Registruotis buitinės technikos ir elektronikos atliekų išvežimui galima paskambinus telefonu arba internetu užpildžius išvežimo anketą. Užsiregistravus internetu, darbo valandomis su jumis susisieksime ir suderinsime atvykimo laiką.

Šaldytuvus, skalbimo mašinas, virykles, džiovykles, televizorius, monitorius, kompiuterius, kitą stambiagabaritę buitinę techniką.

Smulkią buitinę techniką tokią kaip: (elektriniai virduliai, elektrinės keptuvės, skrudintuvės, vaizdo ar garso grotuvai, elektriniai darbo įrankiai, smulki kompiuterinė įranga ir jos sudedamosios dalys t.t.) rekomenduojame pristatyti į atliekų priėmimo aikštelę adresu: Savanorių pr. 286 Kaunas. Kituose miestuose į bet kurią buitinės technikos parduotuvę kurioje galima įsigyti tokią prekę.

(Smulki įranga nemokamai išvežama iš jūsų namų, kuomet turite jos daugiau kaip 50 kg arba kartu su stambia buitine technika)

Išvežimui paruošti prietaisai privalo būtų atjungti nuo sistemos (elektros srovės, vandentiekio, dujotiekio). Užregistravę stambios buitinės technikos išvežimą, būtinai įsitikinkit ar namuose nesusikaupė smulkių elektronikos prietaisų. Tuo pačiu išvešime ir juos.

Klientų atsiliepimai apie mus

Vakar užsisakiau paslaugą, šiandien jau išvežė nenaudojamą buitinę techniką. Kokybiškai ir greitai. Ačiū

342-3423518_google-user-icon-png
Violeta

Mandagumas, punktualumas, operatyvumas, vertinu puikiai ir rejimenduosiu visiems kam tik reikes, sauni komanda nuo skambucio iki darbuotoju, ačiū jums ir dideles sekmes

342-3423518_google-user-icon-png
Rigonda

Nuoširdus ačiū už operatyvumą ir pagalbą atsikratant senienomis. Buvau nustebinta, kad taip greit sureagavote ir viskas NEMOKAMAI!!!

342-3423518_google-user-icon-png
Ramunė

Dėkui imonei už greitą pagalbą,išvežant buitinę techniką. Super darbuotojai,greitai sureaguoja,atsako į klausimus ir įvykdo pažadėtus darbus. Rekomenduoju kreiptis ,verta pasitikejimo

342-3423518_google-user-icon-png
Ilona