Spausdinti Spausdinti

Buitinės technikos išvežimas gyventojams

Nemokamai išvežame gyventojų seną nenaudojamą buitinę techniką ir elektroniką. Registruotis atliekų išvežimui galima paskambinus telefonu: +370 641 99000 arba internetu, paspaudus šią nuorodą ir užpildžius anketą. Užsiregistravus internetu, darbo valandomis su jumis susisieks registratorė ir suderins atvykimo laiką.

Sutartu laiku atvyks ekipažas ir iš jūsų namų nemokamai išneš, ir išveš perdirbti visą stambią buitinę techniką. Išvežimui paruošti prietaisai turi būti atjungti nuo sistemos (elektros srovės, vandentiekio, dujotiekio)

Svarbu! Televizorius išvežame tik kartu su kita stambia buitine technika (šaldytuvais, skalbimo mašinomis, viryklėmis, džiovyklėmis ir kt.) Nepilnos komplektacijos buitinės technikos surinkimas gali būti apmokestinamas. Taip pat mokestis taikomas už kai kuriuos elektronikos komplektavimo gaminius, tokius kaip: (televizorių kineskopus, monitorių kineskopus, spausdintuvų, kopijavimo aparatų kasetes, liumeniscencines lempas, baterijas).

Smulkią buitinę techniką tokią kaip: (elektriniai virduliai, keptuvės, skrudintuvės t.t.) rekomenduojame pristatyti į atliekų priėmimo aikštelę adresu: Savanorių pr. 286 Kaunas , arba kituose miestuose į bet kurią buitinės technikos parduotuvę kurioje galima įsigyti tokią prekę. (Smulki įranga nemokamai išvežama, kuomet turit jos daugiau kaip 30 kg arba kartu su stambia buitine technika)

Daugiau informacijos apie atliekų tvarkymą:

KaunasAAAAMkraad

Perdirbimui tinkami prietaisai:

Stambūs namų apyvokos prietaisai

Šaldytuvai,  šaldikliai,  skalbimo  mašinos, drabužių džiovintuvai, indaplovės, duonkepės, virtuviniai kombainai, gartraukiai, elektrinės viryklės, šildytuvai, radiatoriai bei ventiliatoriai, mikrobangų krosnelės, oro kondicionavimo prietaisai.

Smulkūs namų apyvokos prietaisai:

Dulkių siurbliai,gariniai valytuvai,šlavimo mašinos,siuvimo, mezgimo mašinos, lygintuvai, gręžimo bei kitokios priežiūros prietaisai, gruzdintuvai, skrudintuvai, vaflinės, keptuvės, smulkintuvai, sulčiaspaudės, kavamalės, elektriniai peiliai,plaukų kirpimo, džiovinimo, dantų valymo, skutimosi ir masažavimo prietaisai, epiliatoiai, rankiniai ir staliniai laikrodžiai bei laiko matavimo, rodymo ar fiksavimo įranga, svarstyklės.

IT ir telekomunikacinė įranga:

Delniniai kompiuteriai, spausdintuvai, stalo ir nešiojami kompiuteriai, kopijavimo aparatai, skaneriai, elektrinės ir elektroninės rašomosios mašinėlės, faksimiliniai aparatai, teleksai, telefonai, taksofonai, bevieliai telefonai, mobilieji telefonai.

Vartojimo įranga:

Radijo aparatai, televizoriai, vaizdo kameros, vaizdo grotuvai, garso grotuvai, garso stiprintuvai, muzikos instrumentai, fotoaparatai ir kitos garso, vaizdo įrašymo, atkūrimo priemonės, įskaitant signalus ar kitas garso, vaizdo paskirstymo priemones.

Elektriniai ir elektroniniai įrankiai:

Grąžtai, pjūklai, siuvimo mašinos, tekinimo, malimo, šlifavimo, smulkinimo, pjovimo, kapojimo, kirpimo, gręžimo, skylių darymo, perforavimo, lankstymo, lenkimo prietaisai; kniedijimo, kalimo, veržimo arba kniedžių, vinių, varžtų ištraukimo įrankiai, virinimo, litavimo įrankiai; skystų, dujinių medžiagų purškimo, skleidimo, paskirstymo ar kitokio apdorojimo įvairiomis priemonėmis įranga, vejos pjovimo ar kitų sodo darbų įrankiai ir panašiai.

 

Comments are closed