Spausdinti Spausdinti

Buitinės technikos išvežimas gyventojams

technikos isvezimasNemokamai išvežame gyventojų seną nenaudojamą buitinę techniką ir elektroniką. Registruotis buitinės technikos ir elektronikos atliekų išvežimui galima paskambinus telefonu arba internetu, paspaudus šią nuorodą ir užpildžius anketą. Užsiregistravus internetu, darbo valandomis su jumis susisieks registratorė ir suderins atvykimo laiką.

Sutartu laiku atvykęs ekipažas iš jūsų namų perdirbimui nemokamai išveža visą seną buitinę techniką (šaldytuvus,skalbimo mašinas, virykles, džiovykles, televizorius ir t.t. Išvežimui paruošti prietaisai turi būti atjungti nuo sistemos (elektros srovės, vandentiekio, dujotiekio)

Svarbu! mes nemokamai išvežame tik pilnos komplektacijos (šaldytuvus, skalbimo mašinas, virykles, džiovykles, televizorius ir kt.) Nepilnos komplektacijos buitinės technikos surinkimas gali būti apmokestinamas. Taip pat mokestis taikomas už kai kuriuos elektronikos komplektavimo gaminius, tokius kaip: (televizorių kineskopus, monitorių kineskopus, spausdintuvų, kopijavimo aparatų kasetes, liumeniscencines lempas, baterijas).

Smulkią buitinę techniką tokią kaip: (elektriniai virduliai, keptuvės, skrudintuvės t.t.) rekomenduojame pristatyti į atliekų priėmimo aikštelę adresu: Savanorių pr. 286 Kaunas , arba kituose miestuose į bet kurią buitinės technikos parduotuvę kurioje galima įsigyti tokią prekę. (Smulki įranga nemokamai išvežama, kuomet turite jos daugiau kaip 30 kg arba kartu su stambia buitine technika)


Daugiau informacijos apie atliekų tvarkymą:

KaunasAAAAMkraad

Comments are closed