Katalizatorių supirkimas

Keramikiniai katalizatoriai

Metaliniai katalizatoriai

DPF suodžių filtrai

Apie Katalizatorių supirkimą

Katalizatorių supirkimas tai pirmas etapas labai svarbiame tauriųjų metalų atgavimo procese. Supirkimas naudingas tiek senų netinkamų eksplotuoti transporto priemonių demontuotojams, tiek automobilių savininkams, kurių automobilio katalizatorius susidėvėjas ir jį reikia keisti  nauju. Pridavus seną, užsikimšusį katalizatorių, sumažinate išlaidas naujo įsigjimui. Katalizatoriai superkami, kadangi savo sudėtyje turi brangiųjų metalų – platinos, paladžio ir rodžio.

Katalizinis konverteris – tai išmetamųjų teršalų kontrolės įtaisas, kuris vidaus degimo variklių išmetamosiose dujose toksines dujas ir teršalus paverčia į mažiau toksiškus teršalus, oksidacijos ir redukcijos reakcijos metu. Kataliziniai konverteriai paprastai naudojami su vidaus degimo varikliais, kurie varomi benzinu arba dyzeliu. Nors kataliziniai konverteriai dažniausiai naudojami automobilių išmetimo sistemoms, jie taip pat naudojami elektros generatoriams, autokrautuvams, kasybos įrangai, sunkvežimiams, autobusams, traktoriams, lokomotyvams, motociklams ir netgi žoliapjovėms. Jie taip pat naudojami kai kuriose krosnyse, siekiant kontroliuoti išmetamųjų dujų emisijas.

Katalizatoriaus prototipai pirmą kartą buvo sukurti Prancūzijoje XIX a. Jis buvo pagamintas iš inertinės medžiagos, padengtos platina, iridžiu ir paladžiu. Po kelių dešimtmečių katalizatorius buvo patentuotas Eugene Houdry, prancūzijos mechaniko-inžinierius. Houdry susirūpinęs dėl dūmtraukių ir automobilių išmetamųjų dujų oro taršos, įkūrė bendrovę “Oxy-Catalyst”. E.Houdry pirmą kartą sukūrė katalizinius konverterius dūmtraukiams, skirtiems šakiniams krautuvams, naudojantiems žemos kokybės benziną. 1950-ųjų metų viduryje buvo pradėtas tyrinėti katalizatorių naudojamas automobiliams varomiems benzininiais varikliais.

Katalizatorių supirkimo kainos:

Sužinok preliminarią savo katalizatoriaus supirkimo kainą

Benzininiai 30-200 €/kg

Dyzeliniai 40-200 €/kg

Suodžių filtrai 15-40 €/kg

Benzininiai 50-300 €/kg

Dyzeliniai 50-150 €/kg

Suodžių filtrai 15-120 €/kg

Benzininiai 25-80 €/kg

Dyzeliniai 40-200 €/kg

Suodžių filtrai 10-20 €/kg

Benzininiai 40-80 €/kg

Dyzeliniai 40-150 €/kg

Suodžių filtrai 10-30 €/kg

Benzininiai 30-120 €/kg

Dyzeliniai 30-150 €/kg

Suodžių filtrai 10-20 €/kg

Benzininiai 10-30 €/kg

Dyzeliniai 10-30 €/kg

Susisiekite
+370(660)99000

Kaunas Savanorių pr.286