Spausdinti Spausdinti

Elektronikos atliekų išvežimas iš įmonių

Nenaudojamos ar netinkamos naudoti elektronikos surinkimo sistema įkurta 2006 metais, siekiant, kad elektronikos atliekos būtų tvarkomos tinkamai ir nepapultų į nelegalias aikšteles ar savartynus.

Elektronikos atliekų sutvarkymą mums patikėjo daugiau kaip 1500 Lietuvos įmonių ir įstaigų!

 

Kompiuterinės ar kitos įrangos

išvežimui užsiregistruoti pageidaujančios įmonės gali skambinti telefonu: +370 641 99000 arba internetu paspaudus šią nuorodą ir užpildžius registravimo anketą. Užsiregistravus internetu, darbo valandomis su jumis susisieks registratorė ir susiderins atvykimo laiką. Atvykęs ekipažas nemokamai iš jūsų išneš ir išveš perdirbti visą nebenaudojamą elektros ir elektronikos įrangą, išrašys atliekų perdavimui reikalingus dokumentus.

Svarbu! Nepilnos komplektacijos elektroninės įrangos išvežimas gali būti apmokestinamas. Taip pat mokestis taikomas už kai kuriuos elektronikos komplektavimo gaminius, tokius kaip: (televizorių, monitorių kineskopus, spausdintuvų, kopijavimo aparatų kasetes, liuminescencines lempas, baterijas)
Daugiau informacijos suteiksime telefonu.

Dokumentai reikalingi atliekų perdavimui:

Pildo atliekų turėtojas
KAV
Pildo atliekų turėtojas
PAL
Pildo atliekų gavėjas
APPA

Tinkamų perdirbti elektronikos atliekų sąrašas:

IT ir telekomunikacinė įranga:

Delniniai kompiuteriai, spausdintuvai, stalo ir nešiojami kompiuteriai, kopijavimo aparatai, skaneriai, elektrinės ir elektroninės rašomosios mašinėlės, faksimiliniai aparatai, teleksai, telefonai, taksofonai, bevieliai telefonai, mobilieji telefonai.

Stambūs namų apyvokos prietaisai:

Šaldytuvai,  šaldikliai,  skalbimo  mašinos, drabužių džiovintuvai, indaplovės, duonkepės, virtuviniai kombainai, gartraukiai, elektrinės viryklės, šildytuvai, radiatoriai bei ventiliatoriai, mikrobangų krosnelės, oro kondicionavimo prietaisai.

Smulkūs namų apyvokos prietaisai:

Dulkių siurbliai,gariniai valytuvai,šlavimo mašinos,siuvimo, mezgimo mašinos, lygintuvai, gręžimo bei kitokios priežiūros prietaisai, gruzdintuvai, skrudintuvai, vaflinės, keptuvės, smulkintuvai, sulčiaspaudės, kavamalės, elektriniai peiliai,plaukų kirpimo, džiovinimo, dantų valymo, skutimosi ir masažavimo prietaisai, epiliatoiai, rankiniai ir staliniai laikrodžiai bei laiko matavimo, rodymo ar fiksavimo įranga, svarstyklės.

Vartojimo įranga:

Radijo aparatai, televizoriai, vaizdo kameros, vaizdo grotuvai, garso grotuvai, garso stiprintuvai, muzikos instrumentai, fotoaparatai ir kitos garso, vaizdo įrašymo, atkūrimo priemonės, įskaitant signalus ar kitas garso, vaizdo paskirstymo priemones, išskyrus telekomunikacijų, MP3, CD, DVD.

Elektriniai ir elektroniniai įrankiai:

Grąžtai, pjūklai, siuvimo mašinos, tekinimo, malimo, šlifavimo, smulkinimo, pjovimo, kapojimo, kirpimo, gręžimo, skylių darymo, perforavimo, lankstymo, lenkimo prietaisai; kniedijimo, kalimo, veržimo arba kniedžių, vinių, varžtų ištraukimo įrankiai, virinimo, litavimo įrankiai; skystų, dujinių medžiagų purškimo, skleidimo, paskirstymo ar kitokio apdorojimo įvairiomis priemonėmis įranga, vejos pjovimo ar kitų sodo darbų įrankiai ir panašiai.

Comments are closed