Spausdinti Spausdinti

Elektronikos atliekų išvežimas iš įmonių

elektronikos surinkimasNenaudojamos ar netinkamos naudoti elektronikos surinkimo sistema įkurta siekiant, kad elektronikos atliekos būtų tvarkomos tinkamai ir nepapultų į nelegalias aikšteles ar savartynus.

Elektronikos atliekų sutvarkymą mums patikėjo daugiau kaip 1500 įmonių ir įstaigų!

Kompiuterinės ar kitos įrangos išvežimui užsiregistruoti pageidaujančios įmonės gali registruotis telefonu arba internetu paspaudus [šią nuorodą] ir užpildžius registravimo anketą. Užsiregistravus internetu, darbo valandomis su jumis susisieks registratorė ir susiderins atvykimo laiką. Atvykęs ekipažas nemokamai iš jūsų išveš perdirbti visą nenaudojamą elektros ir elektronikos įrangą. Atliekos perduodamos atliekų lydraščio pagrindu. Lydraščio formavimo, pildymo, patvirtinimo tvarka apibrėžta atliekų tvarkymo taisyklėse.

Svarbu! Nepilnos komplektacijos elektroninės įrangos išvežimas gali būti apmokestinamas. Taip pat mokestis taikomas už kai kuriuos elektronikos komplektavimo gaminius, tokius kaip: (televizorių kineskopus, monitorių kineskopus, spausdintuvų, kopijavimo aparatų kasetes, liuminescencines lempas, baterijas)
Daugiau informacijos suteiksime telefonu.

Daugiau informacijos apie atliekų tvarkymą:

KaunasAAAAMkraad

 

Comments are closed